Přijedeme za Vámi!

Hodinový „ajťák“ pro mladé i starší, domácnosti, firmy, na místě u Vás. Pomoc s technologiemi a službami v oblasti počítačů a notebooků, jednoduše a srozumitelně.

Máte problém s počítačem a nebo jen potřebujete poradit či proškolit? Jsme zde pro Vás. Pomáháme všem, kteří se rozhodli využívat počítač v každodenních činnostech.

Proč zvolit zrovna nás?

Nikoho neobtěžujeme se složitými a přesnými výrazy. Díky našim zkušenostem víme, jak vše vysvětlit co nejjednodušeji a srozumitelně.
Máte dotaz, na který jste nenalezli nikde odpověď? Zavolejte nám! Zdarma Vám rádi poradíme.
V případě potřeby přijedeme k Vám domů či na firmu. Stačí si jen domluvit termín. Zavolejte nám a zeptejte se na podrobnosti!
prasklý displej

Něco se Vám nezdá?

Pokud počítač nefunguje tak, jak má, provedeme základní diagnostiku, určíme problém a předběžnou cenu opravy. Zařízení odvezeme, opravíme a přivezeme zpět.

Je to krám!

Potřebujete poradit, jak neztrácet nervy a s počítačem se pořádně naučit? Vysvětlíme Vám základní principy a funkce, proškolíme a zodpovíme veškeré dotazy. V podstatě se jedná o takové domácí soukromé školení. Doporučujeme pro seniory.

OBJEDNAT SERVIS

Objednejte si svoz nebo servis u vás doma, případně na firmě.

Nemáte možnost přivézt počítač/notebook k nám? Objednejte si svoz. V rámci Uherského Hradiště je svoz zdarma, mimo město je účtován částkou 200 Kč, případně po dohodě.

Chcete servis u vás doma nebo na firmě? Není problém. Technik přijede a vyřeší problém na místě. Zavolejte nám a domluvte si opravu.

OBJEDNAT SERVIS