TonerPartner je on-line obchod, jehož cílem je dodávat vám kvalitní náplně do tiskáren, a to jak tonery (náplně do laserových tiskáren), tak cartridge (náplně do inkoustových tiskáren). V nabídce ale najdete také třeba kancelářský papír nebo nejrůznější druhy fotopapíru.

Touha po tom nabízet jen to nejlepší je postupně dovedla k vytvoření vlastní značky kompatibilních tonerů a inkoustů Tonerpartner, na které poskytují doživotní záruku a certifikát pojištění odpovědnosti.

Rychlost
Jejich výzvou byla a je především rychlost. A tak se dnes můžou pochlubit tím, že až 98 % zboží expedují ještě v den objednání. Jsou tak schopni garantovat dodání až k vám do 24 hodin.

Spolehlivost
O tisku ví vše a rádi se s vámi o znalosti podělí. Na blog pravidelně umísťují články s tipy a radami ze světa tisku. A v případě, že zde odpověď na všechny vaše otázky nenajdete, jsou připraveni vám pomoci na bezplatné telefonní lince 800 888 885. Zastihnete je zde každý všední den od 8.00 do 16.00.

Růst
Vznikli v roce 2014 jako česká firma, ale už o rok později rozšířili své působení i na Slovensko. Během následujících dvou let pak začali dodávat zboží i do Maďarska, Polska, Německa a Rakouska. A další země Evropské unie budou následovat.

K dnešnímu dni mají již tři logistická centra (v Praze, Bratislavě a Hamburku), z nichž každý den vyexpedují více než 2 500 objednávek.

To vše je zařadilo na číslo jedna mezi společnostmi dodávajícími spotřební materiál do tiskáren a kopírek. Jsou v tomto odvětví nejrychleji rostoucím e-shopem a nehodlají na tom nic měnit.