PŘEJDĚTE NA NOVÉ STRÁNKY PRO TVORBU WEBŮ

PŘEJÍT NA NOVÝ WEB

Tvorba webu na míru

Chcete mít firemní a nebo osobní webové stránky?

Již šestým rokem tvoříme internetové stránky a spravujeme váš online marketing. Dáváme si záležet na detailech, funkčnosti a vysoké úrovni naší práce. Nabízíme weby s redakčními systémy, které jsou snadno použitelné i pro méně zkušené uživatele. Zaregistrujeme pro vás domény a zřídíme bezproblémový webhosting za ty nejlepší ceny.

První kroky…

Základní návrh stránek zdarma

Po sepsání základních požadavků a představ vytvoříme jednoduchý návrh, který je zdarma. Poté se můžete rozhodnout, zda budeme pokračovat a nebo se vytvoří návrh nový. Vycházíme z toho, že ve skutečnosti nechcete vytvořit webové stránky, ale chcete pomoci v podnikání. Hlavní cíle většinou jsou zvýšit zisk a posílit značku firmy. Snažíme se o to, aby se investice maximálně znásobila.

Po odsouhlasení návrhu

doplníme na stránky veškeré potřebné texty, obrázky a přidáme další funkce či animace. K posledním krokům patří už jen přivést na vaše nové stránky zákazníky.

Realizujeme webové stránky pro velké i malé klienty. Věříme, že inovativní a originální design je dnes téměř nutností. Stoprocentní funkčnost a kvalitní realizace jsou kritéria, která udrží návštěvníky na Vašem webu. Proto tomu přizpůsobujeme naši práci.