E-sport

Hodinový IT

Virtuální realita

Počítače na míru

Webové stránky

Počítače na míru

Skládáme počítače na míru

Jsme profesionální krotitelé křemíku – k tvým službám. Ať už potřebujete počítač na běžné domácí použití (internet, filmy, …), do firmy (Office), nebo pořádného drtiče FPS na hry, jsme správná volba. Navrhneme vám sestavu dle vašich představ a potřeb.

Jak pracujeme? Potřebujeme od vás vědět 2 základní věci – na co budete počítač používat a cenovou představu. Podle toho navrhneme použití komponentů a vy je můžete libovolně měnit. Potom už jen stačí sestavu odsouhlasit a vrhneme se do práce. Jakmile budeme mít hotovo, můžete si počítač vyzvednout. Pokud si ale nejste jistí zapojením, přijedeme a vše uděláme a nastavíme za vás.

Samozřejmě k našim sestavám můžeme dodat operační systém Windows, kancelářský balíček Office a pokud se jedná o herní sestavu, můžeme ji vytaktovat na co nejvyšší a stabilní výkon.

Pokud jste extra hráč, máme bohaté zkušenosti s virtuální realitou.

Novinkou se stává také tzv. e-sport, který bude zařazen na olympijské hry. Sestavíme vám počítač, který bude spolehlivě zvládat všechny druhy e-sportu. Nejlepšího herního zážitku dosáhnete ve spojení s již zmíněnou virtuální realitou.

 

Virtuální realita

Virtuální realita na míru

Teprve v posledních letech se dostáváme k tomu, že virtuální realita je běžně dostupná. VR a MR brýle nemusíte využívat jen pro zábavu, ale slouží perfektně jako výuková pomůcka (ukázky vesmíru, planet, podmořského světa, …). Další možností brýlí je pracovní využití. 3D design, práce s více plochami, ukázky nemovitostí, plánování rekonstrukcí domů nebo komunikace s kolegy.

Jak pracujeme? Poskládáme počítač na míru (případně upravíme ten stávající) a nebo vybereme notebook, který vyhovuje požadavkům. Zajistíme brýle, ovladače a požadované příslušenství. V případě zájmu vše zapojíme u vás doma, na firmě a provedeme zaškolení.

 

hodinový it

nemáte čas příjít k nám?

Hodinový „ajťák“ pro mladé i starší, domácnosti, firmy, na místě u Vás. Pomoc s technologiemi a službami v oblasti počítačů a notebooků, jednoduše a srozumitelně.

Máte problém s počítačem a nebo jen potřebujete poradit či proškolit? Jsme zde pro Vás. Pomáháme všem, kteří se rozhodli využívat počítač v každodenních činnostech.

Něco se Vám nezdá?

Pokud počítač nefunguje tak, jak má, provedeme základní diagnostiku, určíme problém a předběžnou cenu opravy. Zařízení odvezeme, opravíme a přivezeme zpět.

Je to krám!

Potřebujete poradit, jak neztrácet nervy a s počítačem se pořádně naučit? Vysvětlíme Vám základní principy a funkce, proškolíme a zodpovíme veškeré dotazy. V podstatě se jedná o takové domácí soukromé školení. Doporučujeme pro seniory.

Objednejte si svoz nebo servis u vás doma, případně na firmě.

Nemáte možnost přivézt počítač/notebook k nám? Objednejte si svoz. V rámci Uherského Hradiště je svoz zdarma, mimo město je účtován částkou 200 Kč, případně po dohodě. 

Chcete servis u vás doma nebo na firmě? Není problém. Technik přijede a vyřeší problém na místě. Zavolejte nám a domluvte si opravu.

 

tvorba webových stránek

Tvorba webu na míru

Chcete mít firemní a nebo osobní webové stránky?

Již šestým rokem tvoříme internetové stránky a spravujeme váš online marketing. Dáváme si záležet na detailech, funkčnosti a vysoké úrovni naší práce. Nabízíme weby s redakčními systémy, které jsou snadno použitelné i pro méně zkušené uživatele. Zaregistrujeme pro vás domény a zřídíme bezproblémový webhosting za ty nejlepší ceny.

 

Platba na třetiny

Po zaplacení první třetiny začneme pracovat na webu. Vytvoříme návrh, doplníme na stránky veškeré potřebné texty,  obrázky a přidáme další funkce či animace. K posledním krokům patří už jen přivést na vaše nové stránky zákazníky.

Realizujeme webové stránky pro velké i malé klienty. Věříme, že inovativní a originální design je dnes téměř nutností. Stoprocentní funkčnost a kvalitní realizace jsou kritéria, která udrží návštěvníky na Vašem webu. Proto tomu přizpůsobujeme naši práci.